Extraliga – Playoffs – Pražané na evropskou trofej nedosáhli! Ve finále Sparta prohrála s Mnichovem

Hokejisté pražské Sparty podlehli ve finále turnaje Red Bulls Salute v Garmisch-Partenkirchenu německým mistrům z Mnichova 2:5. Litvínov na úvod Lehner Cupu prohrál na ledě švýcarského Bielu 3:4 v prodloužení. Sparta po čtvrtečním vítězství nad Salcburkem 4:3 v prodloužení vstoupila do finále špatně a po brankách Seidenberga, Jaffrayho a Maceka prohrávala už v páté minutě 0:3. Brankáře Honzíka následně nahradil Fin Aittokallio. V deváté minutě snížil Kumstát a na rozdíl jediné branky upravil před polovinou utkání Uher, ale vyrovnání se Pražané nedočkali. Naopak výhru německého šampiona zpečetili Seidenberg a Pinizzotto.