Extraliga – Sparta – Pardubice 1:3

Hokejisté Pardubic vyhráli v předehrávce 14. kola extraligy na ledě pražské Sparty 3:1, zabrali po třech duelech bez bodu a posunuli se z posledního místa na třináctou pozici o tři body před Litvínov. Vítěznou branku vstřelil ve 36. minutě kanonýr Petr Sýkora a v 58. minutě pečetil výsledek při power play do prázdné branky obránce Marek Trončinský. Dosud poslední Pardubice po šesti prohrách z posledních sedmi zápasů nastoupily poprvé v sezoně s devatenáctiletým brankářem Milanem Kloučkem, který chytá na střídavý start za prvoligové Litoměřice. V extralize měl dosud odchytáno jen šest zápasů za Dynamo v uplynulé sezoně. Do sestavy Východočechů se vrátil Trončinský, mimo ni naopak zůstal Mojžíš.

HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 31. Zámorský (P. Vrána) – 5. Bojko (Quenneville, Trončinský), 36. P. Sýkora (Perret), 58. Trončinský. Rozhodčí: Hradil, Kika – Flegl, Polonyi. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:0. Diváci: 6457.
Sestavy:
Sparta: Aittokallio – T. Pavelka, Tomáš Dvořák, Zámorský, Nedomlel, Kalina, J. Mikuš – Forman, Reichenberg, Říčka – Klimek, P. Vrána, J. Hlinka – Smejkal, Pech, Kumstát – A. Kudrna, Černoch, Uher – od 41. navíc Rousek. Trenéři: Kalous a J. Nedvěd.
Pardubice: Klouček – Hunkes, Wishart, Cardwell, Čáslava, Trončinský, Holland – Vondráček, Tomášek, S. Treille – Quenneville, Bojko, Rolinek – P. Sýkora, Poulíček, Perret – M. Kaut, Dušek, M. Beran. Trenéři: Holaň, Janecký a P. Marek.